Aktuality

Nedělní den otevřených dveří neměl chybu

PrimMat není škola, je to životní styl - ano, tak vnímají svoji “střední“ její žáci. O tom se mohli přesvědčit také zájemci o studium v průběhu nedělního dne otevřených dveří dne 14. ledna. Tradiční kreativita žáků školy byla patrná snad na každém…

Číst více

A je to tady!

Blíží se nedělní DOD aneb „s PrimMaťáky po škole – ve škole“

Kdy? 14. 1. 2018, 14:00 – 16:00

Doraz i s kámošem. Nebudeš litovat! Sleduj náš facebook!

PrimMat ples

Téměř každoročně pořádají studenti PrimMatu tematický ples, tento rok nebude jiný!

Rádi se díváte na filmy, zbožňujete barvy a láká vás tanec? Mysleli jsme si to, proto je téma našeho plesu Neon+Swing+Movie!
Připravujeme maximálně nabitý program, který vás pobaví až do ranních hodin, a vy nebudete chtít odejit. Program budeme postupem času odkrývat, ať zažijete i trochu toho napětí.
Malá ochutnávka toho, co vás čeká? Tombola, která je plná ohromných cen, spousta…

Číst více

Příjemné prožití vánočních svátků a hodně štěstí a zdraví v novém roce přejí zaměstnanci SŠ PrimMat

PrimMat je školou praxe

Na PrimMat rozvíjíme přirozený talent studentů a snažíme se je nezatěžovat nadmíru teoretickými poučkami, které by se museli učit zpaměti. Naopak, vždy když to jen trošku jde, stavíme studenty před problémy reálné praxe a pomáháme jim se s nimi vyrovnat. Nejsou pak překvapeni, když nastoupí (někteří již během studia) do firem a naopak přirozeně vplouvají do pracovního procesu a zaměstnavatelé se nestačí divit.

Jsme nesmírně vděční, že nás v této filozofii podporují i regionální firmy, které našim studentům nabízí možnost získání nových zkušeností přímo v praxi.

Po vzniku nového…

Číst více

Kam na střední???

Informatika, IT a webdesign jsou v současnosti jedním z nejlépe placených oborů a trh je hladový po šikovných programátorech i webdesignerech. Nepromeškejte šanci a studujte IT na Primmat - nečekejte pustou teorii, ale špičkovou přípravu na praxi. Zaměstnavatelé se o Vás poperou.

Obor internetové služby na PrimMat je dokonalým prvním krokem do praxe. Studenti 1. ročníku se již začali věnovat reálným…

Číst více

Listopadový den otevřených dveří byl SUPER

Mnoho devaťáků se svými rodiči využilo příležitosti poznat naši školu na listopadovém dni otevřených dveří. Školou je provázeli žáci školy, kteří svoji "střední" představili tak, jak ji sami vnímají.

Školní třídy se netradičně proměnily na stánky prezentující školní aktivity i mimoškolní nabídku pro žáky školy. Kupříkladu prvňáci…

Číst více

Rodiče nám napsali

Dobrý den,

chtěli bychom poděkovat paní ředitelce Matulové a třídnímu učiteli panu Adamovi za velmi vstřícný a přátelský přístup pří rešení velmi složité osobní situace našeho syna Vítka, který u vás v minulém školním roce úspěšně odmaturoval. Jsme zpětně velmi rádi, že si Vítek vybral právě Primmat a my ho v jeho rozhodnutí podpořili. S tak obětavým a osobním přístupem paní ředitelky bychom se na státní škole těžko setkali. Pro Vás, paní ředitelko, to byl zkrátka Víťa z Vaší školy, který potřeboval podat pomocnou ruku a za to patří Vám i celému týmu učitelů obrovské DÍKY!!! Číst více

Halloween

Halloween project v minulém týdnu rozjasnil tváře našich studentů. Svými maskami a celkovou proměnou soutěžili, kdo bude mít lepší převlek, či nápaditější kontury na svých tvářích. V naší restauraci jsme namíchali „bloody shake“ pro odvážlivce a upekli Halloweenský supermuffin. V anglické části jsme zjišťovali historické informace o tomto svátku, hráli „board game“, trénovali „monolingual dictionary“ a tvořili nejkreativnější pozvánku „ Halloween invitation card“. Nakonec jsme si všechny informace ověřili pomocí našich „gadgitů“ ve hře Kahoot. Join us next time. Připojte se příště také!!!!!

Číst více

NAPSALI O NÁS!

30.9.2017 vyšel o PrimMat moc hezký článek v Mf Dnes. Patříme mezi nejúspěšnější školy v regionu. Hledáme studenty, kteří chtějí vyniknout :) Přidejte se k nám!

Naši partneři