Slider-1
Slider-2
Slider-3

Absolventi 2006

2006 - Zuzana Ráciková

Pracuji jako odborná asistentka prodeje ve stavebninách. Pracuji od července loňského roku,ale momentálně jsem na dlouhodobé nemocenské. V květnu mě čeká operace páteře, která se plánuje už dva roky. Co se týče mého soukromého života, tak jsem zasnoubená, žiji se svým přítelem ve Frýdku. Letos v létě jsme se měli brát, ale kvůli operaci jsme to museli odložit.

Zuzana Ráciková, absolvent roku 2006

2006 - Michal Birkáš

V současné době studuji v Ostravě na Vysoké škole podnikání (www.vsp.cz) obory Podnikání v informačních technologiích a Podnikání ve volném čase (zaměřen na animační služby v cestovním ruchu). Kromě studia pak jsem členem společnosti Kapitol (www.kapitol.cz), která zprostředkovává nejrůznější formy pojištění od Kooperativy a České pojišťovny.

Dále pak jsem vyhlášeným obchodníkem s nejrůznějšími typy zboží na internetové aukci (www.aukro.cz) a v neposlední řadě spravuji internetový informační portál. Zajímám se o stálé zaměstnání ve firmě Hyundai v Nošovicích, kam jsem zaslal formulář, životopis a jsem zařazen do výběrového řízení na pozici th pracovníka, ale to je zatím ve hvězdách. Ve volném čase rád pracuji s počítačovou grafikou, modeluji v trojrozměrném prostředí a vytvářím internetové stránky a prezentace. Když je příležitost, rád poznávám nové krajiny, cestuji - jsem členem mezinárodního klubu (www.hospitalityclub.org), kde lidé nabízejí ubytování ostatním cestovatelům. V červnu se chystám, stejně tak jako minulý rok, do Skotska, kde budu pobývat do října, kdy začne další semestr na VŠ. Ženatý ani zasnoubený s nikým nejsem, děti nemám.

Michal Birkáš, absolvent roku 2006

Naši partneři