Slider-1
Slider-2
Slider-3

Adaptační kurz se vydařil

Adaptační kurz se vydařil

Na začátku školního roku vyrazili studenti prvních ročníků na třídenní adaptační kurz, který se konal na Bílé. Kurz měl studentům usnadnit přechod na střední školu, pomoci odbourat obavy z nového školního prostředí a seznámit s učiteli i se spolužáky. Jak napovídá pozitivní hodnocení jednotlivých studentů, akce byla úspěšná, i když náročná.

Takto například vyjádřila své dojmy studentka třídy 1.B po návratu z kurzu:

Hned 4. 9. ráno jsme odjeli na adaptační kurz. Abych byla upřímná, moc jsem se netěšila a byla jsem dost nervózní, o to víc jsem ale byla překvapená.

Jedním slovem, bylo to skvělé. Vzhledem k tomu, že už jsem tam nějaké lidí znala, nebylo pro mě tak těžké se začlenit do kolektivu. K nám na pokoj chodilo celkem dost lidí a seznamování proběhlo rychle, s nikým jsem tam neměla problém.

Byli jsme rozděleni do týmů k šesti  druhákům, kteří tam byli s námi, a to Vám musím říct, že to byl fakt dobrý nápad. Ty hry, které jsme tam hráli, sice byly náročné, ale lepší zážitek jsem si odtamtud odnést nemohla. A to myslím vážně, stálo to za to a klidně bych byla pro v blízké době něco podobného zopakovat. A učitelé, co tam byli s námi? Lepší jsem si přát nemohla, ten jejich smysl pro humor byl parádní a dalo se s nimi i v pohodě popovídat.Poslední, co mohu říci,  je, že za tento adaptační kurz moc děkuju, ráda na něj budu ještě dlouho vzpomínat.

Naši partneři