Slider-1
Slider-2
Slider-3

Listopadový den otevřených dveří byl SUPER

Mnoho devaťáků se svými rodiči využilo příležitosti poznat naši školu na listopadovém dni otevřených dveří. Školou je provázeli žáci školy, kteří svoji "střední" představili tak, jak ji sami vnímají.

Školní třídy se netradičně proměnily na stánky prezentující školní aktivity i mimoškolní nabídku pro žáky školy. Kupříkladu prvňáci připravili interiér třídy navozující atmosféru jejich adaptačního pobytu na začátku školního roku.

Nechybělo občerstvení v atraktivní studentské kavárně, která byla kladně hodnocena také odbornou veřejností na prestižním Karnevalu chutí v Ostravě, ani možnost zahrát si stolní fotbálek s domácími borci s následnou sladkou odměnou. Úspěch sklízel žák 2. ročníku Matěj Flössner, absolvent barmanského kurzu, který ve cvičné restauraci připravil ochutnávku svého drinku "primmaťák" a zájemce naučil drink i namíchat.

Přítomné devaťáky také zaujala naše nabídka přípravného kurzu k přijímací zkoušce z matematiky.

Následné hodnocení DOD rodičem žákyně deváté třídy na zaslané předběžné přihlášce ke studiu "dcera přišla nadšená, prezentace byla perfektní" nás potěšilo.

Pro zájemce, kteří nestihli listopadový den otevřených dveří, nabízíme lednový termín DOD dne 14. 1. 2018 (neděle) od 14:00h do 16:00h.

Rádi se s vámi setkáme!

Naši partneři