Slider-1
Slider-2
Slider-3

PrimMat bodoval na Veletrhu fiktivních firem

PrimMat bodoval na Veletrhu fiktivních firem

Ve čtvrtek 22. března se v prostorách ostravského výstaviště Černá louka konal 10. ročník regionálního veletrhu fiktivních firem. PrimMat zde reprezentovaly hned dvě fiktivní firmy, a to velmi úspěšně.

Studenti se v rámci předmětů  fiktivní firma nebo studentská společnost učí vytvářet fungující a efektivní společnosti se všemi náležitostmi. Jsou fiktivně vytvářeny podmínky pro založení, vznik a fungování firmy i s  případnou spolupráci s reálnými partnery.

Veletrh fiktivních firem pak dává školám příležitost, aby prezentovaly  své firmy, ale také samotnou školu prostřednictvím realizace stánku, katalogu či elektronické prezentace. Studenti zde mohou ukázat svůj podnikatelský talent, prezentační dovednosti, znalost cizího jazyka a kreativitu, mohou si vyzkoušet, jak dovedou zaujmout svým produktem a službou. Otestují úroveň podnikatelských dovedností v soutěžních disciplínách a získají nové podněty, zkušenosti a nápady.

A jak jsme dopadli? No báječně!

1. místo v kategorii Nejlepší firma
Mondechocolat, s.r.o. - výroba čokoládových pralinek (ve složení Adéla Hipíková, Ella Dejová, Lucie Rakusová, Daniel Kolář, Radim Kičin)

1. misto v kategorii Nejlepší stánek
MŠ Farmařík, s.r.o. -  školka v přírodním prostředí  (ve složení Nela Sedlaříková, Denisa Pumová, Bára Varcopová, Nikola Lysková, Tereza Hrdá a Zuzana Vroblová)

3. místo v kategorii Nejlepší reprezentantka
MŠ Farmařík, s.r.o., Bára Varcopová

Jsme na naše zástupce velmi pyšní, hrdí a velmi gratulujeme ke hvězdnému umístění.

Galerie -
Galerie -
Galerie -
Galerie -
Galerie -
Galerie -
Galerie -

Naši partneři