Slider-1
Slider-2
Slider-3

Úspěšný absolvent PrimMat Filip Bačák

Úspěšný absolvent PrimMat Filip Bačák

Spousta našich studentů si určitě klade otázku, zda se jim po ukončení studií podaří prorazit. Zda zvládnou být úspěšní v oboru, který vystudovali, a zúročí tak všechny vědomosti a dovednosti z praxe, kterou při studiu na PrimMatu získali.

Filip Bačák je absolventem PrimMatu a vzhledem k tomu, že si založil úspěšnou firmu Bafire Solution s.r.o., určitě vám k tomuto tématu může říct daleko víc.

“Po zdárném absolvování maturity jsem nastoupil jako zaměstnanec ve společnosti, kde jsem vykonával povinnou školní praxi. Zároveň jsem zahájil i studia na Vysoké škole Báňské, kde jsem získal titul Bc.

Od počátku jsem ale věděl, že být zaměstnanec mě úplně nebaví. V roce 2012 jsem si proto zřídil živnost a začal pracovat více na sebe. V roce 2015 již i toto bylo málo a založil jsem si první s.r.o. V roce 2017 nastal čas na rozšíření firmy a budování týmu - aktuálně pro mě pracují již 3 kolegové.

Celou pracovní kariéru se věnuji nemovitostem, se specializací na developerské projekty s rezidenčním bydlením. V procesu projektů se zaměřujeme na veškerou komunikaci s klienty (kupujícími) a řešíme všechny jejich požadavky, potřeby a kompletní administrativní proces vč. smluv a správních úkonů.”

Proto se nebojte plnit si své sny, Primmat je tím správným startem pro hvězdnou kariéru.

Naši partneři