Slider-1
Slider-2
Slider-3

Zažili jsme milé setkání s PrimMat absolventkou Sašou, která zavzpomínala na studentská léta a podělila se s námi o to, co jí studium dalo a jak na to kouká teď po letech

Zažili jsme milé setkání s PrimMat absolventkou Sašou, která zavzpomínala na studentská léta a podělila se s námi o to, co jí studium dalo a jak na to kouká teď po letech

po škole jsem se odstěhovala do Prahy. Chviličku jsem pracovala v realitní kanceláři a prodávala v Praze byty, ale pak mě život zavál do světa médií a obchodu, ve kterém jsem dodnes:-)

Pracovala jsem mnoho let pro tištěné lifestylové časopisy, kde jsem měla na starosti inzertní klienty. Začínala jsem v titulech Cosmopolitan, Harpers Bazaar, pak jsem přešla do automobilových titulů, pak zase do masových titulů jako jsou Květy, Svět ženy a jiné.....

Pracovní zkušenosti mě posunuly dále a já jsem se ocitla v rádiích, opět v obchodním oddělení. Na starosti jsem měla nadnárodní klienty a připravovala jsem pro ně speciální projekty šité na míru. Pracovala jsem pro celoplošná rádia jako je Evropa 2, Frekvence 1, Hitrádo City a mnoho dalších.

Protože jsem člověk zvídavý a neustále a pořád se učím nové a nové věci, rozhodla jsem se po mnoha letech, že z klasických médií odejdu a budu se věnovat B2B oblasti. Měla jsem příležitost dostat se k lékařům a farmaceutickým firmám a již delší dobu se pohybuji v této oblasti.

Opět je to na bázi obchodu, ale trochu i koučingu, kde působím jako koordinátor mezi farmaceutickým businessem a lékařem. V současné době si mě od ledna stáhla velká agentura Pears Healt Cyber, která se věnuje celožitovnímu vzdělávání lékařů a nelékařů. Jsem v pozici projektového manažera v divizi inPharma.

Je to pro mě náročná oblast a zcela nová, protože se odehrává celá v on-line prostředí, které jsem doteď naprosto odmítala. Ale je v ní velká budoucnost a pro mě možnost posunout se v životě dál.

Co mi do života dala Vaše škola?

Mnoho věcí, věřte mi! Často na ni vzpomínám. Byť by se zdálo, že jsem v profesním životě mimo obor, není tomu tak. Škola mi určitě pomohla rozvinout obchodní potenciál, komunikaci a prosazování se v životě. Často vzpomínám na milého, i když přísného třídního učitele pana Bujoka, který mi kladl celou dobu na srdce, že jsem sice pusa prořízlá, ale ať toho určitě v životě využiju! Nikdy nikomu nebral jeho potenciál, naopak, uměl hezky vyzdvihnout přednosti každého z nás a nechával je rozvíjet! A to dělali všichni učitelé na této škole. Dávali jste nám prostor!

Škola pro mě znamenala v tom těžkém, pubertálním věku naprosto pevný přístav! Ráda jsem tam chodila. Pomohla mi přehoupnout se do dospělosti a být připravená na život! Pevně věřím, že tento osobní přístup ke každému žákovi má škola dodnes! 

 

Já Vám za to i po těch mnoha letech moc děkuji! Předávám tyto nabyté zkušenosti i svým, dnes již skoro dospělým dětem:-)

 

S úctou Vaše věrná studentka Saša Manová (Šteffková)

Naši partneři