2. A provedla spolužáky Olomoucí

Studenti 2.A v rámci výuky cestovního ruchu připravili a organizačně zajistili výlet do Olomouce pro své spolužáky. Během dne navštívili Sloup nejsvětější Trojice v Olomouci, Olomoucký orloj, Kostel svatého Mořice s vyhlídkovou věží a Katedrálu svatého Václava. Studenti se ujali role průvodců a svým spolužákům představili jednotlivé památky zajímavým výkladem s využitím mikrofonu. Na závěr následoval rozchod u Galerie Šantovka, kde byl prostor na oběd a individuální program.
Výlet byl příjemným spojením poznávání historie, týmové spolupráce a rozvoje prezentačních dovedností.

Kontaktujte nás

Československé armády 482, 738 01 Frýdek-Místek

střední škola Frýdek-Místek