Slider-1
Slider-2
Slider-3

Aktuality

Aktuality

Připravujeme vlastní učebnici pro studenty maturující z matematiky​

Přidáno

Na příští rok chystáme pro naše studenty novou učebnici matematiky. Jejím úkolem je pomoci jim připravit se na státní maturitu z matematiky. Z předchozích let je vidět snaha o maturitu více praktickou – slovní úlohy, problémy ze života, orientace v problému, základní dovednosti z různých oblastí matematiky … Učebnice, kterou pro vás připravujeme, by právě tyto nároky měla splňovat.

Rozsah učiva bude přesně odpovídat maturitním požadavkům a nebude je zbytečně překračovat. (Pro nadanější studenty máme připraven nepovinný předmět, kde si budeme moci dovolit větší náročnost.) Příklady jsou…

Číst více
Aktuality

PrimMat Talent

Přidáno

Slavnostní chvilky máme na PrimMatu rádi. A tato je extra milá, neb vám s velkou radostí představujeme PrimMat talenty pro rok 2018, kterými se na základě hlasování na dni otevřených dveří stává a iPad mini vyhrává Kateřina Adámková ze ZŠ Staré Město se svým projektem Můj vysněný pokoj. A Zuzana Blahutová ze ZŠ Kozlovice se svým projektem Můj vysněný pokoj, která vyhrává za základě online hlasování slevu na školném.

Gratulujeme.

Číst více
Aktuality

Martin Šromek - absolvent PrimMat a hvězda manchesterských hotelů (ročník 2010)

Přidáno

Neuvěřitelná cesta, která započala na PrimMatu, vedla přes stáž v Řecku a vyvrcholila v Manchesteru na pozici zástupce generálního ředitele vyhlášeného hotelu a odborníka na otevírání nových hotelových komplexů. Martin, cílevědomý, pracovitý a ambiciózní absolvent naší střední školy, který jel pracovat ven a nesmířil se s pozicí dělníka!

Studoval PrimMat a již tehdy se orientoval na obchodní a managerské činnosti, miloval jazyky a bojoval s účetnictvím a právní naukou, neb sám jde vždy proti obecným pravidlům a raději si určuje svá vlastní. Na PrimMat vzpomíná s nostalgií a radostí.…

Číst více

Kdo umí cizí jazyky, ten vyhrává

Přidáno

Kdo umí aspoň dva cizí jazyky, na trhu práce bude za hvězdu s vyšší mzdou. Sprechen Sie Deutsch? Pokud k angličtině přidáte ještě jazyk navíc, bude o vás zájem. Ano, ovládat minimálně dva cizí jazyky je dnes již nezbytné. České firmy obchodují především se zeměmi Evropské unie, a proto je další evropský jazyk přínosem, který německé firmy berou jako velké plus.

Na naší škole se vyučuje jako hlavní jazyk angličtina a jako druhý cizí jazyk němčina. K prohloubení motivace žáků slouží různé nástroje a metody. Např. naše škola společně s partnerskou VOŠ Goodwill realizovala dne 25. ledna…

Číst více
Aktuality

PrimMat je školou praxe!

Přidáno

Naši třeťáci se vypravili na kukandu do nadnárodního korporátu Hyundai, aby viděli, jak to funguje v takovéto společnosti.

PrimMat hledá talenty - hlasování

Přidáno

Jdeme do finále! PrimMat talent, soutěž určená pro žáky 8. a 9. tříd základních škol, potenciální PrimMaťáky, má své finalisty. Letos se nám přihlásili samí architekti. Kdo z nich vyhraje Apple ipad mini už víme, o tom rozhodli návštěvníci dne otevřených dveří. Kdo dostane slevu na školném rozhodnete vy svým hlasováním.

Hlasování bude probíhat do 27.2.2018, poté zveřejníme na FB profilu PrimMat vítěze Ipadu i slevy na školném. 

PrimMat, hledáme a rozvíjíme talenty!

Hlasovat můžete zde.

Číst více

Nedělní den otevřených dveří neměl chybu

Přidáno

PrimMat není škola, je to životní styl - ano, tak vnímají svoji “střední“ její žáci. O tom se mohli přesvědčit také zájemci o studium v průběhu nedělního dne otevřených dveří 14. ledna. Tradiční kreativita žáků školy byla patrná snad na každém kroku. V učebnách žáci vytvořili vzpomínková prostředí na realizované školní aktivity, mobilní studentská kavárnička, kterou žáci pojali ve francouzském stylu, zase lákala k posezení a občerstvení. Nechyběla ani možnost namíchat si originální drink pod dohledem barmana Matěje, žáka 2. ročníku, ve cvičné školní restauraci. Věříme, že téměř domácí…

Číst více

A je to tady!

Přidáno

Blíží se nedělní DOD aneb „s PrimMaťáky po škole – ve škole“

Kdy? 14. 1. 2018, 14:00 – 16:00

Doraz i s kámošem. Nebudeš litovat! Sleduj náš facebook!

Naši partneři