Aktuality

Kdo umí cizí jazyky, ten vyhrává

  

Kdo umí aspoň dva cizí jazyky, na trhu práce bude za hvězdu s vyšší mzdou. Sprechen Sie Deutsch? Pokud k angličtině přidáte ještě jazyk navíc, bude o vás zájem. Ano, ovládat minimálně dva cizí jazyky je dnes již nezbytné. České firmy…

Číst více

PrimMat je školou praxe!

Naši třeťáci se vypravili na kukandu do nadnárodního korporátu Hyundai, aby viděli, jak to funguje v takovéto společnosti.

PrimMat hledá talenty - hlasování

Jdeme do finále! PrimMat talent, soutěž určená pro žáky 8. a 9. tříd základních škol, potenciální PrimMaťáky, má své finalisty. Letos se nám přihlásili samí architekti. Kdo z nich vyhraje Apple ipad mini už víme, o tom rozhodli návštěvníci dne otevřených dveří. Kdo dostane slevu na školném rozhodnete vy svým hlasováním.

Hlasování bude probíhat do 27.2.2018, poté zveřejníme na FB profilu PrimMat vítěze Ipadu i slevy na školném. 

PrimMat, hledáme a rozvíjíme talenty!

Hlasovat můžete zde.

Číst více

Nedělní den otevřených dveří neměl chybu

PrimMat není škola, je to životní styl - ano, tak vnímají svoji “střední“ její žáci. O tom se mohli přesvědčit také zájemci o studium v průběhu nedělního dne otevřených dveří 14. ledna. Tradiční kreativita žáků školy byla patrná snad na každém kroku.…

Číst více

A je to tady!

Blíží se nedělní DOD aneb „s PrimMaťáky po škole – ve škole“

Kdy? 14. 1. 2018, 14:00 – 16:00

Doraz i s kámošem. Nebudeš litovat! Sleduj náš facebook!

PrimMat ples

Téměř každoročně pořádají studenti PrimMatu tematický ples, tento rok nebude jiný!

Rádi se díváte na filmy, zbožňujete barvy a láká vás tanec? Mysleli jsme si to, proto je téma našeho plesu Neon+Swing+Movie!
Připravujeme maximálně nabitý program, který vás pobaví až do ranních hodin, a vy nebudete chtít odejit. Program budeme postupem času odkrývat, ať zažijete i trochu toho napětí.
Malá ochutnávka toho, co vás čeká? Tombola, která je plná ohromných cen, spousta…

Číst více

Příjemné prožití vánočních svátků a hodně štěstí a zdraví v novém roce přejí zaměstnanci SŠ PrimMat

PrimMat je školou praxe

Na PrimMat rozvíjíme přirozený talent studentů a snažíme se je nezatěžovat nadmíru teoretickými poučkami, které by se museli učit zpaměti. Naopak, vždy když to jen trošku jde, stavíme studenty před problémy reálné praxe a pomáháme jim se s nimi vyrovnat. Nejsou pak překvapeni, když nastoupí (někteří již během studia) do firem a naopak přirozeně vplouvají do pracovního procesu a zaměstnavatelé se nestačí divit.

Jsme nesmírně vděční, že nás v této filozofii podporují i regionální firmy, které našim studentům nabízí možnost získání nových zkušeností přímo v praxi.

Po vzniku nového…

Číst více

Kam na střední???

Informatika, IT a webdesign jsou v současnosti jedním z nejlépe placených oborů a trh je hladový po šikovných programátorech i webdesignerech. Nepromeškejte šanci a studujte IT na Primmat - nečekejte pustou teorii, ale špičkovou přípravu na praxi. Zaměstnavatelé se o Vás poperou.

Obor internetové služby na PrimMat je dokonalým prvním krokem do praxe. Studenti 1. ročníku se již začali věnovat reálným…

Číst více

Listopadový den otevřených dveří byl SUPER

Mnoho devaťáků se svými rodiči využilo příležitosti poznat naši školu na listopadovém dni otevřených dveří. Školou je provázeli žáci školy, kteří svoji "střední" představili tak, jak ji sami vnímají.

Školní třídy se netradičně proměnily na stánky prezentující školní aktivity i mimoškolní nabídku pro žáky školy. Kupříkladu prvňáci…

Číst více

Naši partneři