Slider-1
Slider-2
Slider-3

Aktuality

2. kolo přijímacího řízení do oboru 63-41-M/01 Ekonomika a podnikání (forma vzdělávání: denní) pro školní rok 2019/2020

Přidáno

Ředitelka PrimMat – Soukromé střední školy podnikatelské, s.r.o., vyhlašuje na základě § 60, odst. 1 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), v platném znění, a podle vyhlášky č. 353/2016Sb., o přijímacím řízení ke střednímu vzdělávání 2. kolo přijímacího řízení do oboru 63-41-M/01 Ekonomika a podnikání (forma vzdělávání: denní, zaměření dle volby) pro školní rok 2019/2020.

Více informací zde.

Číst více

Informační schůzka pro zákonné zástupce budoucích žáků 1. ročníku

Přidáno

Informační schůzka o studiu pro zákonné zástupce žáka 1. ročníku se uskuteční v pondělí 17. 6. 2019 v 15:30 h. v budově školy, učebna č. 9, I. patro.

Jeden svět

Přidáno

Studenti PrimMatu vyrazili dne 11. 4. do Ostravy, aby zde zhlédli filmové představení z osvětového projektu Jeden svět. Tento projekt už poněkolikáté nabízí školám i veřejnosti zajímavé dokumenty s nejrůznějšími aktuálními tématy. Dokument „Reds, do toho!“ mapoval případ znásilnění mladé dívky nezletilými hráči fotbalu v malém americkém městě. Žáci mohli sledovat, jakou roli v celém případu hrál alkohol, sociální média i místní komunita, která fotbalem doslova žila. O tomto těžkém tématu pak měli žáci možnost debatovat s jedním z pořadatelů. Dozvěděli se tak zajímavé…

Číst více

Studenti prvního ročníku programování si vyzkoušeli zase něco trošku jiného

Přidáno

Tentokrát se podívali na zoubek tomu, jak natočit a sestříhat rozhovor. Vzhledem k tomu, že nejsme zaměření na režii a film, tak jsme si museli vystačit s technikou, která byla k dispozici. Ale i tak není výsledek vůbec, ale vůbec špatný, co říkáte? Video ke zhlédnutí zde.

Třídní schůzky - 15. 4. 2019

Přidáno

V pondělí 15. 4. se od 16:00 konají třidní schůzky.

Ředitelské volno - 15. 4. 2019

Přidáno

V souladu s § 24, odst. 2, zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, ve znění pozdějších předpisů, vyhlašuje ředitelka školy z organizačních důvodů na den 15. 4. 2019 ředitelské volno.

Aktuality

Exkurze Brno

Přidáno

Dne 26.3. navštívili studenti prvního ročníku oboru pozemního stavitelství a cestovního ruchu řadu brněnských architektonických památek a pamětihodností. Největším lákadlem byla vila Tugendhat se světově proslulou onyxovou stěnou. Žáci tak měli možnost vidět, jak sluneční paprsky mění barvu onyxu do ohnivých tónů, mohli si ve slavném Skleněném pokoji zahrát na klavír nebo mohli obdivovat nadčasovost stavebního provedení budovy, která ani dnes nepůsobí zastarale, ačkoli byla postavena už před 90 lety. Žáci si dále vyzkoušeli možnost průvodcování po památkách historického centra Brna, ať už to…

Číst více
Aktuality

Zimní pobyt na Bílé

Přidáno

Ve dnech 18. 3. - 20. 3. 2019 se celkem 29 studentů prvního a druhého ročníku vydalo směr Bílá na lyže. Pobyt na prosluněných sjezdovkách s minimem lyžařů si všichni náramně užili. Mnozí zdokonalovali své umění na lyžích, snowboardech nebo dokonce při skocích v malém snow parku. Večerní fotbalové zápasy či zpívání s ukulele a kytarou měly neopakovatelnou atmosféru. Věřím, že jarní lyžování splnilo očekávání všech účastníků a už se těším na další rok.

Eva Chlopčíková

Číst více

Naši partneři