Slider-1
Slider-2
Slider-3

Aktuality

Školní časopis - červen 2018

Přidáno

Představujeme vám další číslo časopisu (odkaz).

Redakční rada

Aktuality

Výlet do Skotska a Anglie

Přidáno

Již od listopadu 2017 jsme nadšeně odpočítávali každý den, který zbýval do našeho výletu do Velké Británie. A pak nastal 12. květen a my jsme v sedm ráno stáli nabalení s kufry a s řízky před naším autobusem. Cestou jsme v Praze nabrali další účastníky zájezdu a pak jsme se řítili přímo do Anglie.

Druhý den ráno nás probudilo anglické ranní slunce a zanedlouho jsme se vydali na procházku Londýnem. Prošli jsme ho velkou část - od Greenwiche až po London Eye, kde jsme si dali tradiční fish and chips. Odpoledne nás pak čekalo velkolepé studio Warner Bros, které nás jako fanoušky Harryho…

Číst více

Den rodiny

Přidáno

Nikdy nezapomínáme na ostatní! Proto jsme se stali realizátory a aktéry Dne rodiny v Mateřské škole Anenská v FM. Naši úžasní třeťáci se postarali o program plný radosti a her i vybraného občerstvení pro děti i jejich rodiny. A navíc! Občerstvení se prodávalo za symbolické ceny a výtěžek bude darován dětskému domovu Domeček! Užili jsme si to plnými doušky a z pozitivní energie se budeme radovat ještě mnoho dní.

Číst více

2. kolo přijímacího řízení

Přidáno

Vyhlašujeme 2. kolo přijamcího řízení pro dvouprofesní studijní obory Ekonomika a podnikání: zaměření na pozemní stavitelství a Ekonomika a podnikání: zaměření na služby v cestovním ruchu. Více informací zde.

Výsledky přijímacího řízení pro školní rok 2018/2019

Přidáno

Výsledky přijímacího řízení pro školní rok 2018/2019 zobrazíte zde.

Úspěšným žákům gratulujeme a těšíme se na Vás.

Aktuality

Naši studenti zasedli do lavic VŠ

Přidáno

Na škole PrimMat rádi přivítáme lidi, kteří jsou aktivní a ochotní na sobě pracovat. Pro prakticky zaměřené studenty chystáme řadu akcí, exkurzí, účastníme se soutěží. Kromě toho ale samozřejmě dbáme na vysokou kvalitu výuky. Velká část našich studentů dlouhodobě pokračuje na VŠ. Pro třetí a čtvrtý ročník škola bezplatně nabízí nepovinný předmět „Cvičení z matematiky“ přímo zaměřený na základy vysokoškolské matematiky. Protože je tato příprava jednou z priorit školy, navázali jsme spolupráci s katedrou matematiky na Ostravské univerzitě. Zásluhou paní RNDr. Petry Konečné, proděkanky katedry,…

Číst více
Aktuality

PrimMat bodoval na Veletrhu fiktivních firem

Přidáno

Ve čtvrtek 22. března se v prostorách ostravského výstaviště Černá louka konal 10. ročník regionálního veletrhu fiktivních firem. PrimMat zde reprezentovaly hned dvě fiktivní firmy, a to velmi úspěšně.

Studenti se v rámci předmětů  fiktivní firma nebo studentská společnost učí vytvářet fungující a efektivní společnosti se všemi náležitostmi. Jsou fiktivně vytvářeny podmínky pro založení, vznik a fungování firmy i s  případnou spolupráci s reálnými partnery.

Veletrh fiktivních firem pak dává školám příležitost, aby prezentovaly  své firmy, ale také samotnou školu prostřednictvím…

Číst více

Školní časopis - březen 2018

Přidáno

Vážení čtenáři, přicházíme s dalším číslem školního časopisu (odkaz). Děkujeme všem za příspěvky.

Redakční rada

Naši partneři