Slider-1
Slider-2
Slider-3

Aktuality

Den otevřených dveří

Přidáno

Den otevřených dveří se koná 19. 11. 2018 od 15:30 do 18:00. Více informací zde.

Pedagog z naší školy přednášel na prestižní univerzitě

Přidáno

Střední škola PrimMat se již řadu let snaží zapojovat do výuky moderní didaktické postupy, se kterými souvisí také moderní didaktická technika.

Za tuto dobu získala škola a její učitelé zkušenosti, které jsou schopni předávat dál v rámci kurzů, školení nebo setkání pedagogů.

Mgr. Tomáš Kopec, učitel matematiky, přijal nabídku přednášet 20. 9. 2018 na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy o výukových možnostech při testování žáků v rámci celostátního setkání informatiků a matematiků. Akce byla zároveň vhodnou příležitostí k výměně zkušeností s ostatními školami v ČR.

Budeme…

Číst více
Aktuality

Státnice z obchodní korespondence

Přidáno

Na konci loňského školního roku se uskutečnily státnice z obchodní korespondence. Zájemců  z 2. ročníku bylo tentokrát méně než obvykle, proto zkoušky vykonávali na Obchodní akademii v Místku.

Zkouška se skládá ze tří částí - 10 minutového opisu na rychlost a přesnost, obchodního dopisu a tabulky.

Pouze Vítek Šarišský si se všemi nástrahami výtečné poradil a státní zkoušku s přehledem zvládl! Gratulujeme!!!

Číst více
Aktuality

Netradiční předávání vysvědčení

Přidáno

Pro vysvědčení se koncem června někteří "primmaťáci" vypravili do sousedního Slovenska, jiní do místního aquaparku a sportovní nadšenci vyrazili na kolech.

Školní časopis - červen 2018

Přidáno

Představujeme vám další číslo časopisu (odkaz).

Redakční rada

Aktuality

Výlet do Skotska a Anglie

Přidáno

Již od listopadu 2017 jsme nadšeně odpočítávali každý den, který zbýval do našeho výletu do Velké Británie. A pak nastal 12. květen a my jsme v sedm ráno stáli nabalení s kufry a s řízky před naším autobusem. Cestou jsme v Praze nabrali další účastníky zájezdu a pak jsme se řítili přímo do Anglie.

Druhý den ráno nás probudilo anglické ranní slunce a zanedlouho jsme se vydali na procházku Londýnem. Prošli jsme ho velkou část - od Greenwiche až po London Eye, kde jsme si dali tradiční fish and chips. Odpoledne nás pak čekalo velkolepé studio Warner Bros, které nás jako fanoušky Harryho…

Číst více

Den rodiny

Přidáno

Nikdy nezapomínáme na ostatní! Proto jsme se stali realizátory a aktéry Dne rodiny v Mateřské škole Anenská v FM. Naši úžasní třeťáci se postarali o program plný radosti a her i vybraného občerstvení pro děti i jejich rodiny. A navíc! Občerstvení se prodávalo za symbolické ceny a výtěžek bude darován dětskému domovu Domeček! Užili jsme si to plnými doušky a z pozitivní energie se budeme radovat ještě mnoho dní.

Číst více

2. kolo přijímacího řízení

Přidáno

Vyhlašujeme 2. kolo přijamcího řízení pro dvouprofesní studijní obory Ekonomika a podnikání: zaměření na pozemní stavitelství a Ekonomika a podnikání: zaměření na služby v cestovním ruchu. Více informací zde.

Naši partneři