Erasmus+, Welcome to the Czech republic

Začátkem listopadu naše škola hostila účastníky  Erasmu+ z Belgie, Rumunska, Turecka a Bulharska. Hlavním úkolem všech účastníků programu bylo vytvořit v rámci fiktivní cestovní kanceláře "PrimMat Tours" zájezd na jednu z památek UNESCO v České republice. Týmy, složené ze studentů z různých zemí, se zhostily úkolu velmi zodpovědně. Výsledkem pak byla prezentace svěřeného úkolu zástupci týmů.  

Tento náročný týden byl také plný cestování. Naši studenti cestovního ruchu hosty provedli známými okolními lokalitami jako Štramberk, Hukvaldy, Pustevny a Olomouc. Zavítali také do několika místních firem, např. Marlenka, pivovar Radegast.

Akce se vydařila a všichni účastníci Erasmu+, jak žáci, tak učitelé, odjeli spokojeni domů. 

Naše škola se už nyní těší na Erasmus+ v Belgiii a Turecku, který proběhne v březnu a dubnu.