Proběhlý den otevřených dveří

V pondělí 17.1. proběhl na naší škole PrimMat den otevřených dveří. Zájemci o studium se mohli blíže seznámit s nabízenými obory Pozemní stavitelství, Cestovní ruch a Internetové služby a s vyučujícími jednotlivých předmětů.

Tentokrát si uchazeče o studium vzali pod svá křídla PrimMaťáci, provedli je celou školou a odpověděli jim na otázky ze svého úhlu pohledu. 

I v tento den se naši studenti pochlubili svými fiktivními firmami. Návštěvníci si mohli zahrát cestovatelský kvíz a vyhrát sladkou odměnu s Euro.bus.travel, zacvičit se se sportovním týmem snů s DREAMFIT. 

Na závěr si pro budoucí studenty připravili členové fiktivní firmy EMERALD coffee malé překvapení v podobě kávy a malého občerstvení.

Pokud máte zájem o studium na naší škole, budeme rádi, když do 20.2.2022 vyplníte předběžnou přihlášku ke stažení zde, kterou můžete zaslat na sekretariat@primmat.cz nebo vhodit do schránky školy.

Všichni z PrimMatu už se na nové studenty moc těšíme!.